CSAdvert.pl - Reklama Serwerów Counter-Strike 1.6
Co zrobić aby nawiązać współpracę z CSAdvert.pl? Na tej stronie dowiesz się jakie warunki należy spełniać aby podjąć współpracę z naszym serwisem i jakie będziesz miał z tego korzyści. Na dzień dzisiejszy istnieją dwie formy współpracy:

1. Wymiana bannerami - wstawiasz nasz banner z linkiem przekierowywującym na stronę: http://csadvert.pl/pobierz lub dodajesz do menu Twojej strony zakładkę "Pobierz CS 1.6"
Korzyści jakie będziesz posiadał z tej formy współpracy to umieszczenie Twojego serwera na liście partnerskiej oraz umieszczenie banneru Twojej strony/forum w panelu bocznym naszego serwisu. Bannery tam umieszczone wyświetlane są rotacyjnie.

2. Druga forma to dodanie naszego pluginu na serwerze, który reklamuję/wyświetla co 4 minuty w sayu naszą stronę. Aby podjąć tą formę współpracy musisz także spełniać warunki
z punktu 1. Korzyści jakie będziesz posiadał z tej formy współpracy to:
- umieszczenie Twojego serwera na liście partnerskiej,
- umieszczenie banneru Twojej strony/forum w panelu bocznym naszego serwisu,
- otrzymasz co miesiąc zniżkę w wysokości 30% na wykorzystanie w reklamie master boost. Możesz zniżkę wykorzystać jednorazowo w Promowanej Liście Serwerów lub dodać jeden serwer do Dynamicznej Listy Serwerów.

Banner oraz plugin i wszelkie informację znajdziesz tu: KLIK

UWAGA! Zakazuje się:
* utrzymywania na serwerze pliku TrackerUI.DLL
* pobierania jakichkolwiek plików od gracza
* wysyłania plików wykonywalnych (.exe, .bat, .dll, .bin ect.)
* ustawiania przekierowań na inne serwery

Jeżeli zostaną złamane wyżej wymienione zasady współpraca zostanie natychmiast przerwana bez mozliwości jej wznowienia.


Skontaktuj się z administratorem serwisu poprzez formularz zgłoszeniowy BOK wybierając temat "Współpraca" lub przez GG: 51869162. Po pomyślnej weryfikacji Twojej strony internetowej/serwera administrator serwisu skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia dalszych szczegółów współpracy.

Counter-Strike 1.6

Popularna gra sieciowa Counter-Strike 1.6 cieszy się od lat popularnością. Opublikowano wiele różnych wersji tej gry jednak nigdzie nie znajdziesz takiej jaką mamy do zaoferowania. Nie zwlekaj tylko Pobierz CS 1.6 i ciesz się grą tak jak cieszą się inni zadowoleni gracze.

CSAdvert.pl © 2014-2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Styl oparty na podstawie Bootstrap.