CS 1.6 Download - Pobierz Counter-Strike 1.6

CS 1.6 Download

download cs 1.6

Counter-Strike 1.6 Standard Edition

CS 1.6 Standard Edition to klasyczna wersja posiadająca standardowe modele oraz dźwięki. Jest kompatybilny z każdą wersją systemu windows. Ma wbudowane RevEmu co pozwala na generowanie własnego STEAM ID. Jest zabezpieczony przed wirusami i podmianami plików wysyłanymi przez wiele serwerów. Posiada dodatkowo wskaźnik FPS.
download cs 1.6

Counter-Strike 1.6 (CS:GO Edition)

Counter-Strike 1.6 (CS:GO Edition) jest to zmodyfikowana wersja w której dodaliśmy modele oraz dźwięki z gry CS:GO. Jest przeznaczona dla graczy lubiących różne modyfikacje. Jeżeli nie działa Ci oryginalny CS:GO na Twoim komputerze koniecznie zainstaluj tą wersję. Jedyną wadą jest rozmiar pliku jednak opłaca się pobrać dla efektu jaki otrzymasz po zainstalowaniu CS 1.6 Download CS:GO Edition.
download cs 1.6

Counter-Strike 1.6 v2015

Counter-Strike 1.6 2015 jest przez nas serdecznie polecany. Jest to update poprzednich standardowych wersji gry w której nie ma dodanego żadnego syfu jak w większości instalek w sieci. Jest kompatybilna z każdą wersją systemu Windows i nie trzeba ustawiać już zgodności z poprzednimi systemami. Bardzo mały rozmiar pliku 268MB pozwoli Ci szybko sciągnąć. Dodatkowo zajmuję tylko 535MB na dysku twardym.
download cs 1.6

Counter Strike 1.6 v23

Counter-Strike 1.6 v23 jest to standardowa wersja gry w której nie ma dodanych żadnych dodatków jak w większości instalek w sieci. Jest kompatybilna z każdą wersją systemu Windows i nie trzeba ustawiać już zgodności z poprzednimi systemami.
download cs 1.6

Counter Strike 1.6 v32

Counter-Strike 1.6 v32 jest to wersja, która nie posiada zbędnych domieszek jak większość wersji w sieci. Jest to klasyczna wersja przeznaczona dla graczy lubiących prostotę. Bez zastanowienia kliknij w przycisk pobierania i przenieś się do świata Counter-Strike 1.6. Jako terrorysta nie dopuść aby antyterroryści odbili Ci zakładników a jako antyterrorysta za wszelką cenę musisz ich uwolnić i doprowadzić na swój bombside. Miłej gry!
download cs 1.6

Counter-Strike 1.6 v48

Kolejna wersja Counter Strike 1.6 w której znajdują się nowoczesne modele postaci i broni. Posiada nowe ScoreBoard, nowe menu, GUI oraz czcionki. W zakładce internet oczywiście tylko polskie serwery.

CS 1.6

- najlepsza, nieśmiertelna strzelanka nawet w 2017r!
Gry są na chwilę obecną tworzone na potęgę i stale wychodzą jakieś nowe tytuły. Jednakże niedużo jest takich gier uniwersalnych, które nie zmieniają spersonalizowanej aktualności, bo siłą rzeczy świat nieustająco się zmienia. Dlatego też kiedy wychodzi taka gra, która przez długi okres czasu jest na czasie, to zyskuje automatycznie miano kultowej. Grą taką jest Counter-Strike 1.6, która co prawda wyszła w odległym czasie, ale aktualna jest bez wątpienia w stu procentach. W grze tej mamy do czynienia z walką między terrorystami i antyterrorystami, a że temat ten ostatnimi czasy nabrał na znaczeniu, to nic w tym zaskakującego, że coraz większa liczba osób decyduje się powrócić do tej gry. Posiadamy w niej standardowy motyw walki dobra ze złem. Dobrzy antyterroryści chronią świat przez złymi terrorystami, którzy wykorzystują każdą sytuację do tego, by siać zamęt i zniszczenie. Gra pomimo tego, że stworzona została w 1999 roku wykorzystuje wątek, od którego ludzkość pewnie jeszcze przez długi czas się nie uwolni, a co za tym idzie gra jest emocjonująca. Trwafiłeś w miejsce, gdzie znajdziesz kilka wersji tej gry wybierając odpowiednią dla siebie. Pobierz CS 1.6 uprzednio klikając w link do pobrania. Zainstaluj i ciesz się CSem na najlepszych polskich serwerach.

Counter-Strike 1.6

Popularna gra sieciowa Counter Strike cieszy się od lat popularnością. Opublikowano wiele różnych wersji tej gry jednak nigdzie nie znajdziesz takiej jaką mamy do zaoferowania. Nie zwlekaj tylko Pobierz CS 1.6 i ciesz się grą tak jak cieszą się inni zadowoleni gracze. Wciel się w postać złych terrorystów, którzy nieustannie dążą do tego aby na świecie zakończyć tak długo trwający pokój lub możesz za wszelką cenę temu zapobiec wybierając dryżynę antyterrorystów, oblegając ich kryjówki i ratując życie wystraszonych cywilów.

CSAdvert.pl © 2014-2017 | Wszelkie prawa zastrzeżone.

Styl oparty na podstawie Bootstrap.